Napisałem artykuł o pięciu powodach dla których warto zrobić tatuaż. Teraz zajmę się drugą stroną medalu, a mianowicie pięcioma powodami dla których nie warto robić sobie dziary. Zachęcam do lektury!

[B]Powód pierwszy: Bo ...

1873 0 4.0
adminek

Dziara powinna być przemyślana. Robienie jej pod wpływem alkoholu aby przypodobać się znajomym będzie pewnie słabym rozwiązaniem. W tym krótkim artykule umieszczam swoje 5 powodów dla których warto zainteresować się tatuażami lub po prostu je sobie strzelić.

[B]Powód pierwszy: ...

1684 0 0.0

Mimo, że ja sam mam swój ulubiony salon tatuażu, to jednak swego czasu zrobiłem krótkie rozeznanie po innych. Często podróżuję po kraju, zatem miałem wiele okazji do porówniana jakości usług. Zachęcam do przeczytania tej krótkiej lektury w formie testu.

Warszawa

Stolica ...

1861 0 0.0

Dziwią mnie wpisy na blogach i serwisach społecznościowych, gdzie zdecydowana większość osób uważa, iż kobieta z tatuażem jest mało atrakcyjna. To bzdury! Osobiście znam wiele kobiet z tatuażami i muszę powiedzieć, że oprócz walorów wizualnych (takie tatuaże prezentują się kapitalnie) to ...

4502 1 4.0

Tatuaże są bardzo modne, ponieważ możemy na kawałku swojego ciała wyryć bardzo ważne dla nas symbole czy znamiona. Ostatnio popularnymi tatuażami są imiona drugich połówek, czyli symbolika miłości. Czy jest to odpowiedni tatuaż dla osoby młodej? Moim zdaniem nie i mam nadzieję, że wytłumaczę Wam ...

1948 0 0.0