Krótkie porównanie kilku salonów tatuaży

Mimo, że ja sam mam swój ulubiony salon tatuażu, to jednak swego czasu zrobiłem krótkie rozeznanie po innych. Często podróżuję po kraju, zatem miałem wiele okazji do porówniana jakości usług. Zachęcam do przeczytania tej krótkiej lektury w formie testu.

Warszawa

Stolica charakteryzuje się wieloma ciekawymi rzeczami. Jedną z nich jest zdecydowanie największa ilość salonów tatuaży w Polsce. Byłem w kilku z nich, aby zobaczyć jak wygląda obsługa oraz przede wszystkim cennik. Muszę "powiedzieć", że jestem pozytywnie zaskoczony, ponieważ fachowość stoi na najwyższym poziomie, a cennik nie jest wcale taki straszny. Jedyne co mnie zaskoczyło, to godziny otwarcia salonu na Mokotowie. Niestety, ale czynny jest tylko w godzinach 9-14, czyli stosunkowo krótko.

Kraków

Miasto królów Polski budzi powszechne zainteresowanie nie tylko infrastrukturą, lecz przede wszystkim sporą ilością salonów tatuaży (a jakże!). Najpopularniejsze z nich znajdują się w centrum. Poszedłem do pierwszego lepszego i niestety się zawiodłem. Ceny są masakryczne! Jeśli u nas w mieście za zrobienie dziary w kształcie tulipana tatuażysta woła 250 złotych, to w Krakowie musimy zapłacić prawie dwa razy tyle! Teraz mnie już nie dziwi, że w Krakowie jest największa ilość tatuażystów po znajomości, czyli kolesi, którzy robią dziary na lewo bez płacenia ani grosza podatku.

Gdańsk

Wakacje nad morzem były dla mnie udane, bo powróciłem z nich nie tylko opalony, ale z nową dziarą na łydce. Powiem szczerze, że w Gdańsku zauważyłem najwyższy poziom robienia tatuaży. Żaden specjalista nie robi tego na szybko. Po rozmowie z jednym tatuażystą dowiedziałem się, że trzeba nawet wypełnić kilka ankietek zdrowotnych przed przystąpieniem do robienia dziary! Jestem pozytywnie zaskoczony i jakość obsługi w Gdańsku oceniam na minus sześć w skali 1-10.

Mielec

Byłem swego czasu na Podkarpaciu, bo lubię piłkę nożną i ogólnie sport, a w roku 2013 odbywał się w Mielcu konkurs lekkoatletyczny. Dwa dni pobytu starczy mi na kilka kolejnych miesięcy, ponieważ miasto nie zrobiło na mnie większego wrażenia. Mimo wszystko salonu tatuażu w Mielcu stoją na wysokim poziomie, ale ceny potrafią dobić.

Brak Danych