5 powodów dla których warto zrobić tatuaż

Dziara powinna być przemyślana. Robienie jej pod wpływem alkoholu aby przypodobać się znajomym będzie pewnie słabym rozwiązaniem. W tym krótkim artykule umieszczam swoje 5 powodów dla których warto zainteresować się tatuażami lub po prostu je sobie strzelić.

Powód pierwszy: Pasja

Wychodzę z założenia, że jeśli się czymś pasjonuję, to powinno się to uwiecznić na tatuażu. Nie mówię oczywiście o chłopcach, którzy mają zajawkę na jakiś temat. Musi to być pasja płynąca z serca, bo inna nie ma prawa bytu na Waszym ciele. Najlepsza pasja to taka, którą macie od dziecka. Warto ją uwidocznić na swoim ciele pod postacią tatuażu.

Powód drugi: Przynależność

Nie piszę o przynależności od jakiegoś gangu, choć i ten powód byłby pewnie dobry. Jeśli jesteście aktywnymi kibicami piłkarskimi lub solidaryzujecie się z jakimś ugrupowaniem, to tatuaż będzie na pewno fajnym rozwiązaniem. Nie róbcie tylko jak mój kolega, który przed wyborami do sejmu miał na ramieniu dziarę z PiS, by po wyborach zmienić ją na PO. Szkoda kasy i zachodu.

Powód trzeci: Moda

Na tatuaże panuje moda od lat. W naszym kraju mało jest osób, które jarają się dziarami to a to źle, bo powinni. Wiele salonów tatuaży jest doskonale wyposażonych, zatem czemu by sobie nie zrobić dziary? Finansowo też to źle nie wygląda a co najważniejsze - nie bójcie się, na raka nie umrzecie.

Powód czwarty: Zrobienie czegoś dla siebie

Zapewne większość mam oraz ojców wychodzi z założenia, że robienie dziar nie jest modne. Jeśli nie macie 18 lat to faktycznie nie możecie sobie zrobić dziary, bo to Wasi rodzice za Was odpowiadają. Kiedy już jednak dorośniecie i będziecie chcieli zrobić coś dla siebie, to ładna dziara będzie doskonałym rozwiązaniem.

Powód piąty: Dla swojej dziewczyny / chłopaka

Pisałem o tym w innym artykule. Jeśli jesteście żonaci lub mężatkami, to zrobienie dziary dla swojej ukochanej osoby będzie doskonałym rozwiązaniem. Pamiętajcie jednak, że w tym przypadku należy wybrać najlepszego speca, bo to dziara na całe życie.

Brak Danych