5 powodów dla których nie warto robić tatuażu!

Napisałem artykuł o pięciu powodach dla których warto zrobić tatuaż. Teraz zajmę się drugą stroną medalu, a mianowicie pięcioma powodami dla których nie warto robić sobie dziary. Zachęcam do lektury!

Powód pierwszy: Bo jesteś za młody lub niedoświadczony

Znam wiele osób, którzy zrobili sobie dziarę tylko dlatego, aby przypodobać się jakimś osobom. Niestety, ale żeby sobie zrobić tatuaż należy mieć coś w głowie i przede wszystkim posiadać doświadczenie. Słuchajcie starszych od siebie. Jeśli zamierzacie ćwiczyć na siłowni to nie decydujcie się na dziarę, bo po czasie zacznie się ona Wam rozchodzić na boki. Jak to będzie wyglądać? Na pewno mało atrakcyjnie.

Powód drugi: Jeśli mieszkacie w małym mieście

Jeśli mieszkacie w małym mieście, gdzie nie ma salonu tatuażu to nie decydujcie się na skorzystanie z usług Józia, który mieszka na drugim piętrze. Pierwsza dziara musi zostać wykonana w idealnych warunkach, dlatego nie zaleca się takich ruchów. Jeśli koniecznie chcecie zrobić sobie dziarę, to wybierzcie się do większego miasta z większymi możliwościami.

Powód trzeci: Chwilowa zajawka

Takich ludzi, którzy mają chwilową zajawkę jest wielu. Niestety, ale często niektórzy decydują się na tatuaż. Popatrzcie na taką sytuację. Kilka dni temu Real wygrał Ligę Mistrzów pokonując Atletico. Ktoś może mieć zajawkę na Real i wydzierga sobie tatuaż z herbem tego klubu. Za rok, dwa Real przestanie wygrywać i ktoś się przerzuca na ... Barcelonę. I co? Trzeba kasować tatuaż i robić nowy. Te słowa kieruję szczególnie do sezonowców.

Powód czwarty: Z namowy

Na pewno sami znacie wiele osób, które po namowie znajomego zrobili sobie tatuaż. Sam znam wiele takich przypadków i według mnie to największa nieodpowiedzialność jaka może być. Dziara nie może powstać z namowy bo można tego szczerze pożałować.

Powód piąty: Dla kogoś

Jeśli Wasza dziewczyna czy chłopak namawiają Was na tatuaż, to nie zgadzajcie się jeśli sami tego nie chcecie. Moja ex chciała aby zrobił dla niej tatuaż. Nie zrobiłem go to mnie zostawiła. I dobrze. Nikt nie może komuś czegoś wciskać na siłę.

Brak Danych